Сквирське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - ДНЗ"Вівторок, 20.11.2018, 00:34

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Block title


Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

...

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України


Педагогічна преса

Форма входу

Шкільні МО
Методичне об'єднання вчителів української мови.

Шкільне життя

Сайти шкіл
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Каленнівське НВО
Сквирська ДЮСШ

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"


Персональні сайти

Головна » 2018 » Травень » 15 » Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
16:17
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)


 

12 травня 2018 року відбувся І (районний) етап

Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

      

Нашу школу гідно представила команда  «Молода Січ»у складі: Войцехівський Олексій, Пашкевич Давид, Польгун Олександр, Дзюземов Олег, Кремінська Вікторія, Петренко Анастасія, Борисенко Володимир, Семенченко Владислав під керівництвом Олександри Олександрівни Гайдучок, Інни Василівни Дерій та Климася Віктора Сергійовича.

Загальнокомандне ІІ місце виборов рій «Молода Січ».

Вітаємо з перемогою!

 

 

 

 

 

 

 

                                

Переглядів: 113 | Додав: skv | Рейтинг: 5.0/4

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz