Сквирська ЗОШ №5Середа, 26.04.2017, 14:48

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Block title


Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

...

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України


Педагогічна преса

Форма входу

Шкільні МО
Методичне об'єднання вчителів української мови.

Шкільне життя

Сайти шкіл
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Каленнівське НВО
Сквирська ДЮСШ

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"


Персональні сайти

Головна » 2016 » Червень » 7 » Книга рекордів табору «Дружба» - 2016
00:41
Книга рекордів табору «Дружба» - 2016

 

                 06. 06. 2016 року для вихованців табору було проведено змагально-розважальне свято «Книга рекордів табору «Дружба» - 2016».               

                

   Діти переглянули відеосюжети про  рекордсменів України та світу.

   Емоційно і захоплено всі приймали участь у конкурсах аби отримати перемогу в тій чи іншій номінації та потрапити до Книги рекордів табору «Дружба» - 2016.

   Переможцями стали:

Петренко Анастасія - «Найстарший учень в таборі»;

Гетьман Тетяна - «Наймолодший учень в таборі»;

Гитченко Петро - «Ваша високість» (найвищий хлопчик – І загін);

Котюк Олексій, Незгозінський Артем - «Ваша високість» (найвищий хлопчик – ІІ загін);

Квашук Яна - «Ваша високість» (найвища дівчинка – І загін);

Петренко Анастасія - «Ваша високість» (найвища дівчинка – ІІ загін);

Вдовиченко Ірина - «Володарка найдовшої коси» - І загін;

Барильченко Вікторія, Коберник Вікторія - «Володарка найдовшої коси» - ІІ загін;

Вдовиченко Ірина - «Найтонша талія» - І загін;

Міняйло Дарина – «Найтонша талія» - ІІ загін;

Вдовиченко Ірина – «Найгнучкіша» - І загін;

Мельніченко Вікторія, Міняйло Дарина – «Найгнучкіша» - ІІ загін;

Гетьман Андрій – «Найсильніший» - І загін;

Котюк Олексій – «Найсильніший» - ІІ загін;

Петренко Анна – «Найшвидша» - І загін;

Міняйло Дарина – «Найшвидша» - ІІ загін;

Гитченко Петро – «Найшвидший» - І загін;

Котюк Олексій – «Найшвидший» - ІІ загін;

Вдовиченко Ірина – «Велетенський стрибок» - І загін;

Мельніченко Вікторія – «Велетенський стрибок» - ІІ загін;

Гончарук Володимир – «Велетенський стрибок» - І загін;

НезгозінськийАртем – «Велетенський стрибок» - ІІ загін;

Вітаємо! Зичимо нових успіхів!

 

 

Переглядів: 201 | Додав: Микола | Рейтинг: 4.2/4

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz