Сквирська ЗОШ №5П`ятниця, 17.11.2017, 22:23

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Block title


Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

...

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України


Педагогічна преса

Форма входу

Шкільні МО
Методичне об'єднання вчителів української мови.

Шкільне життя

Сайти шкіл
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Каленнівське НВО
Сквирська ДЮСШ

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"


Персональні сайти

Головна » 2017 » Червень » 12 » Книга рекордів табору «Дружба» - 2017.
08:29
Книга рекордів табору «Дружба» - 2017.

 

                 09 червня 2017 року для вихованців табору було проведено змагально-розважальне свято «Книга рекордів табору «Дружба» - 2017».               

                

Емоційно і захоплено всі приймали участь у конкурсах аби отримати перемогу в тій чи іншій номінації та потрапити до Книги рекордів табору «Дружба» - 2017.

   Переможцями стали:

Бачинська Дарина - «Найстарший учень в таборі»;

Клюй Софія - «Наймолодший учень в таборі»;

Задніпрянко Олександр - «Ваша високість» (найвищий хлопчик – І загін);

Марченко Максим - «Ваша високість» (найвищий хлопчик – ІІ загін);

Кучеренко  Анастасія - «Ваша високість» (найвища дівчинка – І загін);

Карпенюк Ілона - «Ваша високість» (найвища дівчинка – ІІ загін);

Кучеренко  Анастасія  - «Володарка найдовшої коси» - І загін;

Вдовиченко Ірина - «Володарка найдовшої коси» - ІІ загін;

Петренко Анна - «Найтонша талія» - І загін;

 Вдовиченко Ірина – «Найтонша талія» - ІІ загін;

Кучеренко  Анастасія – «Найгнучкіша» - І загін;

Коберник Вікторія – «Найгнучкіша» - ІІ загін;

Пільганчук Юрій – «Найсильніший» - І загін;

Бондар Владислав – «Найсильніший» - ІІ загін;

Петренко Анна – «Найшвидша» - І загін;

Коберник Вікторія – «Найшвидша» - ІІ загін;

Задніпрянко Олександр – «Найшвидший» - І загін;

Гитченко Петро – «Найшвидший» - ІІ загін;

Лисюк Катерина – «Велетенський стрибок» - І загін;

Квашук Яна– «Велетенський стрибок» - ІІ загін;

Задніпрянко Олександр – «Велетенський стрибок» - І загін;

Марченко Максим – «Велетенський стрибок» - ІІ загін;

Вітаємо! Зичимо нових успіхів!

 

Переглядів: 84 | Додав: 5_school_ | Рейтинг: 5.0/4

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz