Сквирське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - ДНЗ"Вівторок, 20.11.2018, 01:19

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Block title


Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

...

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України


Педагогічна преса

Форма входу

Шкільні МО
Методичне об'єднання вчителів української мови.

Шкільне життя

Сайти шкіл
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Каленнівське НВО
Сквирська ДЮСШ

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"


Персональні сайти

Головна » 2018 » Жовтень » 13 » Спортивні змагання
19:45
Спортивні змагання


12 жовтня 2018 року учні нашої школи

взяли активну участь у спортивних змаганнях

з нагоди Дня захисника Вітчизни, які відбулись на міському стадіоні.

 

 

 

 

 

 

 

      

До програми яких входили: районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки для юнаків 10 – 11 класу, легкоатлетична естафета для учнів 7 – 9 класів. Всього в змаганнях взяли участь 27 команди та 135 учасників.

В змаганнях з комбінованої естафети визначені призери та переможці:

І – місце Сквирська ЗОШ №2 з результатом (1хв. 37с. 87 д.с.)

керівник команди Шевчун О.О.

ІІ – місце Сквирська ЗОШ №3(1хв. 41с. 87 д.с.)

керівник команди Каліновський Ю.А.

ІІІ – місце Сквирський ліцей з результатом (1хв. 42с. 15 д.с.)

керівник команди Потьомкін В.В.

В змаганнях допризовної молоді з фізичної підготовки визначені переможці та призери:

І – місце Сквирська ЗОШ №3 керівник команди Каліновський Ю.А.

 ІІ – місце Горобіївський НВК керівник команди Коломієць В.П.

ІІІ – місце Сквирський ліцей керівник команди Потьомкін В.В.

В особистому заліку змагань з допризовної підготовки переможець та призери стали:

І – місце Стоцький Вадим Горобіївський НВК набравши 63 бали;

ІІ – місце Григорчук Сергій ЗОШ № 3 набравши 55 бали;

ІІІ – місце Нагібнєв Давид Сквирський ліцей набравши 54бали .

 

Джерело: http://skvyra.osv.org.ua/news/11-17-05-16-10-2018/

 

 

 

 

 

Переглядів: 75 | Додав: skv | Рейтинг: 5.0/2

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz