Сквирська ЗОШ №5Середа, 22.02.2017, 02:22

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Block title


Президент України

Верховна Рада

МОН України

...

Сквирська РДА

Сквирська міська рада

Сайт Сквирського РМК

Відділ освіти Сквирської РДА

Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки України


Педагогічна преса

Форма входу

Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Шкільні МО
Методичне об'єднання вчителів української мови.

Шкільне життя

Погода
Яндекс.Погода

Сайти шкіл
Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
Красноліський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Шаліївська ЗОШ І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ
Каленнівське НВО
Сквирська ДЮСШ

Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"


Персональні сайти

Головна » 2016 » Січень » 14 » ВІТАЄМО!
13:55
ВІТАЄМО!

  За результатами районного  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,  мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, конкурсу української мови імені Петра Яцика, конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 стали призерами та переможцями:             

                

  • Сікалюк Ю. (10 клас)  – 3 місце з української мови і літератури (вчитель Твардовська Ю.Б.);
  • Радчук К. (9 клас) - 3 місце з української мови і літератури (вчитель Федюк Н.В.);
  • Сікалюк Ю. (10 клас)  – 3 місце  з літературного конкурсу імені Т.Шевченка (вчитель Твардовська Ю.Б.);
  • Радчук К. (9 клас) - 3 місце  3 місце  з літературного конкурсу імені Т.Шевченка (вчитель Федюк Н.В.);
  • Сікалюк Ю. (10 клас)  – 1 місце  в  конкурсі імені  Петра Яцика (вчитель Твардовська Ю.Б.);
  • Радчук К. (9 клас) - 2 місце  в  конкурсі імені  Петра Яцика (вчитель Федюк Н.В.);
  • Івасюк Д. (3 клас)  - 2 місце  в  конкурсі імені  Петра Яцика (вчитель Дубовенко Ю.М.);
  • Шпаковська Л. (10 клас) – 2 місце з екології (вчитель Гайдучок О.О.);
  • Кашицин Д. (7 клас) – 3 місце з хімії (вчитель Дерій І.В.);
  • Радчук К. (9 клас) - 2 місце  з правознавства (вчител Чех Л.П.)
  • Шпаковська Л. (10 клас) – 2 місце в районному етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (вчитель Клюй В.В.)
  • Добровольська Л. (8 клас) – 1 місце в районному конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої» (вчитель Твардовська Ю.Б.)
  •                                                                            ВІТАЄМО!!!!
  •                                                  

 

Переглядів: 177 | Додав: Микола | Рейтинг: 4.5/2

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz